Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

    FINANČNÍ  ÚČETNÍ

Náplň práce

· Komplexní vedení podvojného účetnictví včetně přípravy podkladů pro                    vypracování účetních uzávěrek a daňových přiznání
·Komunikace s klienty
·Analýzy, reporting, podílení se na  přípravě rozpočtu

Požadavky

Plná odpovědnost za svou zcela samostatnou práci
·Prokazatelná praxe v podvojném účetnictví (alespoň 3 roky) a jeho dobrá znalost
·Orientace v daňových a účetních předpisech
·Komunikativní znalost AJ
·SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
·Odpovědnost, přesnost, spolehlivost a vysoká míra loajality
·Dobré komunikační schopnosti
·Samostatnost, flexibilitu a rozhodnost
·Pokročilá znalost práce na PC (Windows, Office, Účetní aplikace)

Nabízíme

Práci v rodinné společnosti v Plzni
·Odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody
·Možnost profesního rozvoje a vzdělávání
·Nástup možný od 1.7.2014

V případě Vašeho vážného zájmu o tuto pozici nám prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na adresu e-mailovou adresu:

                                      info@azdvorak.cz